+48 535-300-819 l.zajaczkowski@zos.com.pl

O NAS

Już od 1988 roku świadczymy usługi konsultingowe w zakresie ochrony środowiska. Tworzymy ekspertyzy, raporty, sporządzamy oceny i analizy, szkolimy dotychczasowych i świeżo rekrutowanych pracowników przedsiębiorstw i zakładów przemysłowych. Dzięki korzystaniu z naszych usług Twoja firma uniknie niepotrzebnych przestojów w postępowaniu inwestycyjnym, a co za tym idzie – niepotrzebnych kosztów.

ZOŚiG to zespół wykwalifikowanych inżynierów i techników. Ponadto przez wiele lat zdobywania doświadczenia i realizacji rozmaitych projektów wypracowaliśmy szereg kontaktów z podwykonawcami, dzięki czemu możemy liczyć na wsparcie partnerów w postaci ekspertów i biegłych w dziedzinach specjalistycznych. Pozwala nam to podejmować współpracę także przy bardzo poważnych inwestycjach. Możesz nam zaufać! Jesteśmy członkami Polskiej Izby Ekologii oraz Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Dzięki współpracy z ZOŚiG możesz być pewien, że nie zapomnisz o żadnym terminie sprawozdawczym, do jakiego zobowiązuje Prawo Ochrony Środowiska. Nasze doświadczenie pozwoli inwestorom uniknąć błędów i niepotrzebnych „przestojów” w postępowaniu inwestycyjnym w zakresie ocen oddziaływania na środowisko.

Ze względu na duże zapotrzebowanie i stale rozwijający się rynek – od 2010 roku poszerzyliśmy naszą działalność także o usługi geodezyjne.

Jakie korzyści płyną z kompleksowej obsługi środowiskowej?

  • Stały nadzór nad zmianami w prawie
  • Ewidencja odpadów i emisji
  • Prawidłowe i terminowe rozliczenia z Urzędami
  • Niższe koszty obsługi przy kompleksowej obsłudze

Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie (535 300 819) lub pisząc na adres l.zajaczkowski@zos.com.pl.